jak naprawic komputer ktory sie resetuje

Domeny – Ile kosztuje Domain Name

Bardzo często te nowe w świecie online i początkujących, którzy chcą, aby ich pierwsza strona internetowa często drastycznie ponad oszacować obejmowała koszty, aby zacząć. Pierwsza część tej przygody online jest często nazwa domeny. Dziś każdy może wykupić nazwę domeny dla $ 10 a rok lub mniej dla większości z najczęstszych rozszerzeń, a jeśli kupuje luzem, to koszt może pójść jeszcze dalej. Należy pamiętać, że zakup domeny jest naprawdę więcej niż wynajem prawdziwego zakupu. To $ 10 jest naprawdę cykliczne opłaty za prawo do korzystania z danej nazwy domeny przez okres jednego roku. Istnieje kilka interesujące jeśli chodzi o koszt domen …

jak naprawic komputer ktory sie resetuje

Co dokładnie jest domena?

Krótki, intensywny kurs dla was. Każda strona w internecie posiada unikalny adres, że w świecie komputerów, jest nazywany adresem IP i wygląda mniej więcej tak: 123.456.78. Teraz, numery są idealne dla organizacji, ale większość ludzi raczej do czynienia ze słowami i wyrażeniami raczej szeregu cyfr i kropek. Domena jest niczym więcej niż słowa lub frazy, które kojarzy się z ciągiem liczb, który jest unikatowy adres w Internecie. Domeny są częścią Domain Name System (DNS) i po prostu „punkt” na adres strony internetowej IP. Pomyśl o DNS jako książka telefoniczna na internecie, że przekłada ludziom przyjazne nazwy w komputerowych przyjaznych adresów IP.

jak naprawic komputer ktory sie resetuje

Konkurencja w branży rejestratora domeny

Kiedy internet zaczął naprawdę cofanie się w późnych latach 80. domen były droższe niż obecnie w przybliżeniu 50 $ rocznie za A.com. Kiedy internet eksplodował w 1990 roku liczby przedsiębiorstw w przestrzeni rejestracji wzrosła (z pierwotnie tylko jedną firmę!), Co zwiększyło konkurencję która trwa do prowadzenia tego punktu cen w dół. w 1998 roku było również, stworzenie Internet Corporation for Assigned Names i Numerów (ICANN), która jest non profit zadanie stworzenia polityki nazw domen.
Artykuł dzięki: