jak naprawic komputer stacjonarny

Żylaki powrózka nasiennego i płodności – to uniemożliwiają posiadanie dzieci

Powszechnie uważa się, że żylaki powrózka nasiennego są najczęstszą przyczyną niepłodności, chociaż ten jest omawiany. 39% mężczyzn leczonych z powodu niepłodności mają żylaki powrózka nasiennego. Wśród tych, którzy wcześniej spłodził dziecko ale teraz nie są w stanie to zrobić, 80% ma żylaki powrózka nasiennego. Dobrą wiadomością jest to, że płodność może zostać przywrócona, gdy żylaki powrózka nasiennego jest leczona.

jak naprawic komputer stacjonarny

Co to żylaki powrózka nasiennego? Kiedy żył, które prowadzą w górę z jąder w kierunku serca stają się nienaturalnie opuchnięta, jednokierunkowe zawory wewnątrz tych żył nie i staje się trudne dla krew jest pompowana w górę wbrew grawitacji. Krew cofa się w żyłach wokół jąder, rozciąganie i ich powiększanie, tworząc żylaki powrózka nasiennego. Bez odpowiedniego przepływu krwi, jądra stają się niedożywione, zanieczyszczona i przegrzany.

Przegrzanie podejrzewa się największym winowajcą w niepłodności męskiej. Sperma musi być 4-6 stopni Celsjusza chłodniejsze niż temperatura ciała. Dlatego moszna zwisa poniżej korpusu. W rzeczywistości, jedna japońska metoda kontroli urodzeń jest po prostu dla człowieka do podjęcia codziennie gorące kąpiele. Niektóre badania wskazują, że wzrost temperatury moszny zaledwie jeden stopień Fahrenheita może upośledzać płodność aż o 40%.

jak naprawic komputer stacjonarny

Posiadanie żylaków niekoniecznie oznacza będziesz miał problemy z płodnością. Tylko 25% mężczyzn z żylaki powrózka nasiennego mają problem z płodnością. W rzeczywistości, wielu mężczyzn czesciochaby.pl z dużymi żylaki powrózka nasiennego mają doskonałe ilości spermy.

Często problemy płodności, która wydaje się być powodowane przez żylaków okazuje się być spowodowane czymś innym. operacja żylaków spowoduje poprawę liczby i ruchliwości plemników w zaledwie około 30% pacjentów.
Artykuł dzięki: