jak naprawic zawirusowany komputer

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i obowiązki

PHR i SPHR egzaminy będą dokładnie przetestować swoją wiedzę na temat całego ciała Human Resources wiedzy. Złożoność przepisów ustawowych, wykonawczych, szkolenia pracowników i programów zarządzania przywództwa i relacji pracownik może złapać kilka kandydatów z tropu. Będziesz się do egzaminu z doświadczenia, że ??zbieranie podczas swojego czasu w HR, ale jest o wiele bardziej związane ze światem HR, które muszą być przygotowane do.http://superpools.pl/ Aby przetestować Ci gotowość do egzaminu i zobaczyć, co trzeba skupić swoje wysiłki badawcze na więcej, biorąc pod uwagę egzamin oceny w Internecie.

Obowiązki HR obejmować kilka obszarów ostrości. Generalnie obowiązki HRM wpaść dziewięciu szerokich kategorii:

Zadania organizacyjne – projektowanie i konstrukcja grup i działów. programy i procesy planu. Określić funkcje pracy, umiejętności i kompetencje. Oceń funkcje organizacyjne i polecam ulepszeń. Zarządzaj reorganizacji i zmiany.

jak naprawic zawirusowany komputer

Zasoby dla organizacji – Ustalanie potrzeb kadrowych. Rekrut, wynajem, opracowanie, przegląd i nagradzania prawnikami. Reklamuj pozycje, ekran i wywiad wnioskodawców, test, sprawdzić referencje, ułatwia bogaty obecne kontrakty. Zarządzaj orientację, zatrzymywanie i rozwiązania, czy to rezygnacji, dymisji lub odwołania.

Zarządzanie efektywnością – Ustaw normy i cele poprawy, oceny wyników i informacji zwrotnej. Monitor, pomiaru, oceny i wykonanie dokumentu wbrew oczekiwaniom. Zidentyfikować problemy z wydajnością, proponować rozwiązania, ułatwiające zwrotnych oraz koordynować i dokumentowanie działań dyscyplinarnych.

Rozwój pracowników – Zapewnienie rozwoju kariery, szkolenia i coaching. Ułatwienie sukcesji zarządzania (czyli szkolenia wiedzy i umiejętności, uczenie się eksperymentalne, na szkolenia w miejscu pracy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kierowanego czytania, RPG komputerowego lub e-learning, nauka film, kursy, i innych opcji).
Artykuł dzięki: