jak naprawic komputer czarny ekran Wykonanie bardzo dobrze we wszystkich dziedzinach, w tym Rozdzielczość wideo, jaggies oraz Uchwały Filmowej. Wyprodukowanie wyraźnych zdjęć. Jednak z jego wydajność DVD, choć bardzo dobre, (up-skalowanie DVD do poziomu zbliżonego HD) to nie środek do innych płyt Blu-ray.

Jakość audio: Połączenie audio jest wyjście HDMI, 2.0ch Wyjścia analogowe lub cyfrowe optyczne wyjście.goldentime.com.pl BD-P4600 ma wewnętrznego dekodowania dźwięku Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Więc większość odbiorników zdolna HDMI audio / wideo nie powinien mieć problemu z odtwarzaniem tych formatów. Jeśli chcesz, aby odbiornik audio / wideo zrobić dekodowanie, wyjście bitstream jest wsparcie, jak również. BD-P4600 ma również dekodowanie dla osób starszych płytach DVD z formatów DTS, DTS 96/24, jak ES, ES Matrix i Neo: 6.

jak naprawic komputer czarny ekran

BD-P4600 jest profil 2.0, a więc ma standardowy port Ethernet do połączenia z Internetem. Albo jak wspomniano, zanim mają możliwość za pomocą dołączonego adaptera sieci bezprzewodowej USB, aby połączyć się z internetem. Po nawiązaniu połączenia można uzyskać dostęp do dowolnej zawartości BD-Live znaleźć na płytach Blu-ray. Pobieranie tej zawartości jest łatwiejsze z włączeniem 1 GB pamięci wewnętrznej pamięci. To eliminuje potrzebę korzystania z dysku flash USB.

jak naprawic komputer czarny ekran

BD-P4600 jest wyposażony w dostęp do Online Usługi multimediów strumieniowych, takich jak Blockbuster na żądanie, Netflix, YouTube i Pandora. Dochodzi do tego, BD-P4600 posiada certyfikat DLNA. Znaczenie może przesyłać strumieniowo multimedia z podłączonego komputera. Obsługiwane formaty plików MP3, JPEG i DivX są obsługiwane.

Inne godne uwagi cechy to bardzo szybki czas ładowania płyty. BD-P4600 jest jednym z najszybszych załadunku Blu-ray na rynku. Ładowanie niektórych płyt tak szybko jak 11 sekund. Ma też niski pobór mocy. Korzystanie 1W w trybie gotowości i 16 watów podczas oglądania filmów.

Artykuł dzięki: