jak naprawic komputer niebieski ekran

HIPAA HITECH Safe Harbor – Przestrzegać teraz Or Pay Later

Nowa ustawa HITECH bezpośrednio zobowiązuje partnerami biznesowymi do wykonania administracyjnych, fizycznych i technicznych wymagań ochronnych HIPAA Bezpieczeństwa Rule. Termin zgodność z dnia 17 lutego 2010 roku rozpoczęła się zegar tyka dla brokerów ubezpieczeniowych i innych „Biznes Associates”, którzy korzystają z chronionych informacji zdrowotnych (PHI). Każda utrata lub naruszenie niezabezpieczonej PHI może doprowadzić do grzywny w wysokości 10.000 $ i więcej, karnej i kosztownych wymagań wypowiedzenia.

Zamiast ryzyka te poważne konsekwencje, pośrednicy ubezpieczenia zdrowotne i inne mające dostęp do poufnych danych osobowych i medycznych powinny podjąć natychmiastowe kroki, aby skorzystać z HITECH „Safe Harbor” przepisy. Reguła „Safe Harbor” umożliwia, że ??jeśli PHI jest zabezpieczona, a następnie każde naruszenie danych nie musi być ujawniona, ponieważ nie zaszkodzi przyjdzie do danej osoby, jeżeli zagubione lub skradzione dane nie mogą być powiązane z konkretną osobą.

jak naprawic komputer niebieski ekran

„Niezabezpieczone PHI” to PHI, które nie są zabezpieczone dzięki zastosowaniu technologii lub metod określonych przez HHS jak rendering informacje bezużyteczne, nieczytelne lub nieczytelne dla osób nieupoważnionych z wykorzystaniem technologii szyfrowania i zniszczenia.

HITECH uznaje, że PHI jest powszechnie przechowywane i http://www.biuro-expert.pl udostępniane z wykorzystaniem komputerów i jest udostępniana za pośrednictwem Internetu. Jako takie, zabezpieczenia techniczne niezbędne do osiągnięcia „Safe Harbor” zajęcia się kwestią wykorzystywania Ephi Phi przechowywane i wykorzystywane w formie elektronicznej.

jak naprawic komputer niebieski ekran

Kontrola dostępu to pierwszy krok, aby sprostać wymaganiom „Safe Harbor”. Kroków w celu rozwiązania obejmują:

• Każda osoba potrzebuje unikalnego identyfikatora dostępu Ephi

Artykuł dzięki: